دسته‌بندی نشده

تبیلغات جذاب با چاپ استیکر

چاپ دیجیتال

شما بارها چاپ استیکر و مش را در مکان های مختلف دیده اید، روی شیشه های مغازه ها و فروشگاه ها به وفور استیکرهای تبلیغاتی در ابعاد مختلف برای معرفی کالا و برندهای خاص نصب گردیده است. شرکت های تولید کننده مواد غذایی برای برند شدن حتما نیاز به چاپ و نصب استیکر در مکان های پر رفت و آمد نظیر فروشگاه ها و مراکز خرید می باشند.
چاپ استیکر کاربرد فراوانی در تبلیغات محیطی دارد، این روش تبلیغاتی ارزان بوده و بسیار پر کاربرد می باشد. در این مقاله به اهمیت، انواع و کاربردهای مختلف استیکر می پردازیم.

چاپ استیکر چگونه است؟
چاپ استیکر را می توان در دسته روش های چاپی دیجیتال در نظر گرفت، در این نوع چاپ، جنس متریال مصرفی pvc است. استیکر چاپ شده را می توان در مکان های مختلف اعم از سطوح دیوارها، شیشه مغازه ها، بدنه اتوبوس و وسایل نقلیه و … بکار برد. اهداف استفاده از استیکر تنها تبلیغاتی نبوده و می توان از آن برای کاربرد تزئینی نیز استفاده کرد.
از ویژگی های منحصر به فرد استیکر می توان به قابلیت شست و شو ( فقط آب و رایت ) آن اشاره نمود، این قابلیت امکان استفاده از آن را در مکان های مختلف فراهم کرده است. در کنار این قابلیت می توان به مقاومت در برابر نور خورشید به مرور زمان و مقاومت در برابر وزش باد و … اشاره کرد که ماندگاری تبلیغات را در پی دارد.

استیکرها با طراحی زیبایی که دارند می توانند در رهگذران و عابرین جلب توجه نموده و باعث جذب مخاطبان به یک کالا یا خدمات شوند.

انواع استیکر
استیکر را می توان در دو نوع شیری یا شیشه ای تهیه نمود. در چاپ استیکر شیری، زمینه سفید بوده و امکان دید از دو طرف وجود ندارد، این در حالی است که در مورد استیکر شیشه ای دید از دو طرف فراهم است و این نوع استیکر بیشتر برای مکان هایی که دید از دو طرف لازم است بکار می رود.

چاپ استیکر ماشین و وسایل نقلیه
یکی از کاربردهای خاص استیکر، چاپ روی ماشین و وسایل نقلیه نظیر اتوبوس ها، ماشین های حمل و نقل مواد غذایی و … می باشد. به دلیل آن که این وسایل حمل و نقل در معرض دید افراد بسیار زیادی می باشند، تبلیغی متحرک برای افراد محسوب می گردند. تولید کننده های مواد غذایی معمولا از چاپ در ابعاد بالا و درج آن ها بر روی وسایل نقلیه بهره می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.