سوالات متداول

اطلاعات خرید

شما می‌توانید در هرلحظه به صورت آنلاین محصول مورد نظرتان بر روی وبسایت نوین چاپ را انتخاب کرده و فرآیند سفارش آن را تکمیل نمایید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان فروش ما به شماره 09309000234 در ساعات کاری تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که در زمان ثبت سفارش چاپ محصولتان می‌توانید همزمان فایل طراحی خود را برای ما ارسال کرده تا متخصصان ما آن را مطابق با استانداردهای چاپی، مورد بررسی قرار دهند. همچنین در صورتی که پیش از چاپ نیاز به طراحی محصولتان داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات طراحی ما و گرافیست‌های حرفه‌‌ای نوین چاپ استفاده نمایید.

بله، ما سعی کرده‌ایم تا متناسب با نیاز شما عزیزان و نوع محصولاتمان، تیراژ‌های متنوعی را از کمترین تعداد موجود در بازار تا بیشترین آن ارائه دهیم. در صورت تمایل شما می‌توانید برای انتخاب تیراژ چاپی مقرون به صرفه و متناسب با نیازتان از مشاوره رایگان با کارشناسان ما به شماره 09309000234 استفاده نمایید.

 

نوین چاپ تمامی مراحل سفارش محصولات چاپی را از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع مشتریان می‌رساند. اما در صورت تمایل شما می‌توانید با استفاده از دو روش زیر مراحل تولید و ارسال سفارشات خود را پیگیری نمایید:

1- مراجعه به منو بالای صفحه و قسمت پیگیری سفارش در وب‌سایت نوین چاپ ودر صفحه مربوطه شناسه سفارش و ایمیلی که با آن اقدام به خرید کرده اید را وارد نمایید
2- تماس با واحد پیگیری سفارشات به شماره 09309000234 

اطلاعات پرداخت

شما می‌توانید از طریق درگاه اختصاصی نوین چاپ با خیال راحت و بدون نگرانی بابت کلاهبرداری اینترنتی از حساب بانکیتان، اقدام به پرداخت نمایید.

با توجه به محل سکونت شما مشتریان، ارسال سفارشات متفاوت خواهد بود:

در تهران: در صورتی که آدرس پستی شما واقع در استان تهران باشد، می‌توانیم محصولتان را به دو صورت به دستتان برسانیم.
1-  ارسال آن به آدرسی که به صورت آنلاین ثبت کرده‌اید؛ که در این صورت هزینه آن طبق تعرفه‌های سرویس‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شما می‌باشد.
2-  تحویل محصول به شما در نوین چاپ به آدرس:  تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی،  کوچه مهناز، پلاک 27، ساختمان نوین چاپ

در شهرستان: در صورتی که محل اقامت شما خارج از استان تهران باشد؛ ارسال آن از طریق سرویس‌های حمل و نقل برون شهری به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول بر عهده شما خواهد بود.