دسته‌بندی نشده

وابلر تبلیغاتی راهی عالی برای فروش محصول

برای فروش مناسب یک محصول، علاوه بر کیفیت بالای خود محصول و بسته بندی آن، تبلیغات و شناساندن آن به جامعه هدف مهم ترین ضرورت را دارد و هیچ محصول درجه یکی بدون اینکه شناخته شود فروش خوبی نخواهد داشت.

*وابلر چیست؟
یکی از جدید ترین ابزارهای تبلیغاتی برای جلب توجه بیننده و معرفی محصولات وابلر ها هستند. این تبلیغات خاص و جالب ترکیبی از کاغذ چاپ شده با پوشش مقاوم بعلاوه طلقی شیشه ای که از یک طرف به این برگه ی چاپ شده و از طرف دیگر به قفسه محصول، دیوار یا هر سطح دیگری می چسبند، به صورت معلق آویزان می شود و خود را به صورت چشمگیری به مشتریان بالقوه نشان می دهد.
به دلیل شیوه نصب معلق وابلر ها، این ابزار تبلیغاتی از نظر بازده و میزان تاثیرگذاری بسیار بالاتر از سایر شیوه های تبلیغاتی بوده و مخصوصا برای معرفی محصولات جدید بسیار فوق العاده عمل می‌کند.

*طراحی و چاپ وابلر
وابلر ها را می توان در هر اندازه و طرحی متناسب با محصولی که قرار است تصویر یا اطلاعات آن رویش بیاید طراحی و چاپ کرده و برش داد. مراحل ساخت یک وابلر به این صورت است که در ابتدا طراحی وابلر تبلیغاتی شما انجام می شود، سپس روی کاغذ گلاسه با ضخامت بالا چاپ می‌شود و روی آن با پوششی از جنس سلفون مات و یا براق مقاوم می شود. پس از آن طلقی شیشه ای به پشت آن می چسبد و برای شما ارسال می شود. تنها کافی است از سمت دیگر طلق شیشه ای روکش محافظ چسب آن را باز کرده و به سطح مورد نظر خود بچسبانید.

علاوه بر وابلر، راهکار های تبلیغاتی دیگری وجود دارد که برای دریافت بالاترین بازدهی بایستی از ترکیب آن ها با یکدیگر استفاده کرد. چاپ تراکت و پوستر تبلیغاتی، چاپ لیبل و برچسب های خلاقانه محصول، چاپ بسته بندی جذاب و چشم نواز و هر شیوه ی دیگری برای تبلیغات و برندینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.